Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

31
08/2017

20. Zjazd PTO - zapraszamy na kawę!

Już za dwa tygodnie - 13 września - rozpoczyna się jubileuszowy 20. Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Wydarzenie od lat cieszy się dużą popularnością wśród polskich lekarzy, w zeszłorocznej imprezie udział wzięło prawie 500 osób. Tegoroczna edycją odbędzie się w Łodzi, gdzie oczywiście zameldujemy się w pełnym składzie i pełnej gotowości. Zapraszamy na nasze stoisko do sali Cashmere 1, gdzie oprócz ciekawostek branżowych poczęstujemy Was aromatyczną kawą. W tym roku ORTO-FAN jest sponsorem Serwisu Kawowego 20. Zjazdu PTO.

 

Zjazdy PTO to każdorazowo wyborna okazja na podniesienie kwalifikacji zawodowych ortodontów. Sesje wykładowe, dyskusje panelowe oraz specjalistyczne kursy stwarzają możliwość bycia na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami klinicznymi.

 

- Jak co roku zaprezentujemy najnowsze pozycje w naszej ofercie. Myślę, że lekarze będą zaskoczeni tym co zobaczą tym razem - zapowiada Jakub Zdybel, Dyrektor ds. Marketingu w ORTO-FAN® - Poza tym zapraszamy wszystkich na filiżankę doskonałej kawy. To doskonały sposób na poprawienie koncentracji w trakcie wykładów, ale także odrobina przyjemności - dodaje. 

 

Jakie materiały i narzędzia dla ortodontów pokażemy w Łodzi?

Ostatnie miesiące obfitowały w premiery produktowe. Do naszej oferty włączyliśmy m.in. najnowszy model lampy polimeryzacyjnej FlashMax P4 firmy RMO (największa moc na rynku, kilka praktycznych trybów pracy), systemy klejące Trulock (światło i chemoutwardzalne) oraz system niewidocznych nakładek Orthocaps®.

 

Ponadto w trakcie 20. Zjazdu PTO zaprezentujemy:

  • samoligaturujące zamki Lotus Plus DS firmy Ortho Technology - zupełna nowość prosto z USA. Zamki ortodontyczne działające w trzech trybach - pasywnym, interaktywnym oraz hybrydowym. Ich specjalna budowa oraz opatentowane rozwiązania zwiększają skuteczność leczenia. ortodontycznego oraz wpływają na większe zadowolenie pacjentów 
  • produkty Tiger Dental - innowacyjne rozwiązania podnoszące jakość oraz skuteczność leczenia ortodontycznego. ​

​W portfolio Tiger Dental znajdują się tak wydajne rozwiązania jak:

  • TopJet Distalizer - dystalizer trzonowców
  • TopClip - zapewnia stabilne połączenie pomiędzy mini-implantem a zębem
  • PowerScrew - podwójna śruba teleskopowa stanowiąca element aparatów do poszerzania podniebienia
  • FlexDeveloper - wydajny korektor klasy II do przesuwania zębów oraz stymulujący wzrost żuchwy
  • PiggyBackSpring - sprężyna służąca, m.in. do zwiększania przestrzeni między zębami.      

 

Jest kawa, ale co na deser?

Oprócz sporej ilości nowych rozwiązań mamy w rękawie jeszcze jednego asa. To oczywiście bogata oferta kursów dla ortodontów. Pełny harmonogram kursów organizowanych w najbliższych miesiącach jest dostępny na stronie
ORTO-FAN KURSY. Zachęcamy do sprawdzenia.

 

Czy to już wszystko? Oczywiście, że nie :) Dla każdego odwiedzającego nasze stoisko przygotowaliśmy 15 procentowy rabat na zakup materiałów i narzędzi ortodontycznych.** 

 

Więcej informacji oraz prezentacje produktów dostępne na naszym stoisku

Zapraszamy!

 

**  rabaty nie łączą się oraz nie obejmują narzędzi Chifa

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 18.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom. 510 072 231

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA