Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

29
08/2017

Aparaty elastyczne na nowy rok szkolny!

Nowy rok szkolny to czas nowych wyzwań, ale także niespodzianek. Z tej okazji mamy dla Was ciekawą propozycję! Tylko 1 września oferujemy ortodontom aparaty elastyczne znanych firm RMO, MRC i Orthoplus. Ile możesz zyskać? Wystarczy ze złożysz zamówienie na 5 dowolnych aparatów i możesz cieszyć się 20 procentowym rabatem. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią ofertę dopasowaną do potrzeb każdego gabinetu i kliniki. 

 

Aparaty elastyczne i czynnościowe to jedna z najbardziej perspektywicznych dziedzin ortodoncji. Każdego roku ortodonci na całym świecie oraz w Polsce sięgają po sprawdzone rozwiązania firm z USA oraz Europy.

- Ruchome aparaty to doskonały sposób na prowadzenie leczenia, zwłaszcza u młodszych pacjentów. Ponieważ lekarze często pytają o aparaty czynnościowe, postanowiliśmy przygotować promocję z okazji 1 września. To taka nasza mała niespodzianka dla tych, którzy wracają do pracy po wakacyjnych urlopach - wyjaśnia Michał Zdybel, założyciel grupy ORTO-FAN®.

 

Jakie aparaty ruchome w promocji?

Oferujemy bogatą ofertę aparatów trzech znanych firm - globalnych liderów:

  • MRC (Myofunctional Research Co.) - linie myobrace, myOSA (dla chrapiących i z problemami ze stawem skroniowo- żuchwowym), TrainerSystem oraz myobrace for Braces (dla aparatow stałych) 
  • RMO (Rocky Mountain Orthodontics) - produkty z serii Multi-Family, w tym zupełna nowość Muli-DB (ze wzmocnieniem na siekacze dla zgryzu głębokiego) 
  • Orthoplus - aparaty z serii EF Line do edukacji funkcjonalnej i behawioralnej

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży - tel. (22) 818 53 87.  

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 18.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom. 510 072 231

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA