Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

Zespół ORTO-FAN® to niemal dwadzieścia lat doświadczenia, kilkudziesięciu ekspertów oraz kilka tysięcy produktów dla ortodontów.


Michał Zdybel

Właściciel

(22) 818 97 99

email:

Szukasz pomocy?
Zapraszamy do kontaktu
tel. (22) 618 30 50

Jakub Zdybel

Dyrektor ds. Marketingu

509 707 707

email: j.zdybel@ortofan.pl

Angelika Szczęsna

Kierownik ds. Sprzedaży

(22) 518 63 73

email: a.szczesna@ortofan.pl

Jerzy Chodkowski

Specjalista ds. Sprzedaży

(22) 518 63 75

email: j.chodkowski@ortofan.pl

Damian Węcław

Specjalista ds. Sprzedaży

(22) 518 63 72

email: d.weclaw@ortofan.pl

Elżbieta Bil

Specjalista ds. Sprzedaży

(22) 518 63 71

email: e.bil@ortofan.pl

Łukasz Świątkowski

Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

509 714 128

email: l.swiatkowski@ortofan.pl

Beata Krzyżowska

Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

512 362 122

email: b.krzyzowska@ortofan.pl

Damian Wójcik

Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

515 755 287

email: d.wojcik@ortofan.pl

Kinga Chmura

Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

518 005 513

email: k.chmura@ortofan.pl

Maria Cyrson

Koordynator ds. Logistyki i Zakupów

(22) 518 63 84

email: m.cyrson@ortofan.pl

Maciej Żyła

Specjalista ds. Logistyki

(22) 518 63 87

email: m.zyla@ortofan.pl

Jakub Dąbrowski

Specjalista ds. Logistyki

(22) 518 63 87

email: j.dabrowski@ortofan.pl

Agnieszka Litwin

Specjalista ds. Kadrowo-Księgowych

(22) 518 63 83

email: a.litwin@ortofan.pl

Anna Łosiewicz

Specjalista ds. Kadrowo-Księgowych

(22) 518 63 82

email: a.losiewicz@ortofan.pl

Witold Wolny

Specjalista ds. Marketingu

(22) 818 53 87

email: w.wolny@ortofan.pl

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 18.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom. 510 072 231

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA