Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

Szybka ankieta: Dobrze przygotowane narzędzia usprawniają pracę każdego gabinetu. Jak często ostrzysz narzędzia ortodontyczne?

Aktualności Kliknij i dowiedz się więcej nad czym teraz pracujemy!

04
10/2019

Biomechanika ortodontyczna z zastosowaniem GUMMETAL

Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć - w ostatnią sobotę września postawiliśmy na aktywność poza biurem! Nasz Zespół Do Zadań Specjalnych ;) wziął udział w kursie profesora Davida Suareza Quintanilla - Biomechanika ortodontyczna z zastosowaniem GUMMETAL. Działo się, pod każdym względem. Fantastyczny kurs z dużą ilością wiedzy - teoria połączona z prezentacją. Do tego ogromne zainteresowanie GUMMETALEM, czyli japońskim drutem ortodontycznym o właściwościach gumy. To był dla nas bardzo udany dzień, który zostawił nam w pamięci dużo dobrych wspomnień.

Czytaj dalej
19
09/2019

MRC European Summit 2019 - poznaj agendę

Po sukcesie w 2018 roku, Myofunctional Research Co. Europe (MRC) zaprasza wszystkich dentystów, ortodontów i lekarzy z Polski i całego świata na MRC European Summit 2019. Wydarzenie odbędzie się w terminie 6 - 9listopada w Waalwijk w Holandii.Podczas tego międzynarodowego 4-dniowego wydarzenia znani prelegenci z Australii, Kanady, Panamy, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Włoch, Irlandii i Holandii będą prowadzić wykłady na różne tematy związane z leczeniem miofunkcjonalnym i filozofią Myofunctional Orthodontics.

Czytaj dalej
03
09/2019

Back to School - promocja na wiedzę

Lato minęło jak zwykle błyskawicznie, ale mamy dla Was świetną wiadomość. Wrześniowa promocja to zupełnie nowa jakość. Mamy dla Was fantastyczne produkty – zamki ortodontyczne z duża ilości dodatkowych pakietów gratis. Pierwszy raz w historii ORTO-FAN oferujemy tak dużo, za tak niewiele. Poza tym łuki do zadań specjalnych, ze specjalnym rabatem. Na koniec wielki finał – niepowtarzalna okazja rejestracji na kursy ortodontyczne z tak znanymi wykładowcami jak prof. Suarez, prof. Becker i Chaushu. Dowiedz się więcej!

Czytaj dalej

Kategorie produktów
Nowoczesne materiały i narzędzia ortodontyczne - sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Morpheus 3D

Morpheus 3D® - system obrazowania trójwymiarowego. Umożliwia przeprowadzanie dokładnych analiz wolumetrycznych i cefalometrycznych twarzy, pozwala na tworzenie wielu wariatów symulacji leczenia ortodontycznego i zabiegów chirurgii stomatologicznej.

FACAD

FACAD jest łatwym w użytkowaniu programem komputerowym, przeznaczonym do zastosowań w ortodoncji i chirurgii szczękowo-twarzowej. FACAD może być wykorzystywany do tworzenia wizualizacji do celów diagnostycznych i analizy cefalometrycznej, a także do symulacji przebiegu leczenia.

Zamki ortodontyczne

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje zamków - kosmetyczne, metalowe, samoligaturujące, konwencjonalne oraz preskrypcje. Oferujemy produkty wielu producentów, w tym także największych jak Ortho Technology i RMO. Zapewniamy szybką dostawę i atrakcyjne ceny.

Narzędzia

Nowoczesne i sprawdzone narzędzia to fundament każdego gabinetu ortodontycznego. Współpracując z największymi producentami jak Chifa i Hammacher, zapewniamy naszym Klientom szeroki wybór i profesjonalną obsługę gwarancyjną. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty.

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 17.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA