Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

Aktualności

15
11/2019

Białe Święta - dla ortodontów prezenty wcześniej

W tym roku mamy dla Was świąteczną niespodziankę już w listopadzie! Do końca roku obowiązuje promocja „Białe Święta!”- to doskonała okazja na zakup estetycznych zamków ortodontycznych PURE Ortho Technology w atrakcyjnych cenach. Zestaw możecie uzupełnić powlekanymi łukami ortodontycznymi oraz powlekanymi akcesoriami marki Tooth Tone. Rabaty nawet do 30 procent, więc warto zapoznać się z możliwością udziału w naszej promocji. Niestety ilość zestawów promocyjnych jest ograniczona i może decydować kolejność zgłoszeń. Zachęcamy do kontaktu!

Czytaj dalej
30
10/2019

6 listopada zamówienia do 12:30

Drodzy Klienci, w środę 6 listopada 2019 zamówienia będziemy przyjmować do godziny 12:30. Przyczyną zmiany jest udział naszego Zespołu w specjalnym szkoleniu poświęconemu zagadnieniom ortodoncji. W jego trakcie poznamy najnowsze produkty Ortho Technology, jednego z największych producentów materiałów i narzędzi ortodontycznych na świecie. Zachęcamy do wcześniejszego składania zamówień w środę 6 listopada.

Czytaj dalej
04
10/2019

Biomechanika ortodontyczna z zastosowaniem GUMMETAL

Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć - w ostatnią sobotę września postawiliśmy na aktywność poza biurem! Nasz Zespół Do Zadań Specjalnych ;) wziął udział w kursie profesora Davida Suareza Quintanilla - Biomechanika ortodontyczna z zastosowaniem GUMMETAL. Działo się, pod każdym względem. Fantastyczny kurs z dużą ilością wiedzy - teoria połączona z prezentacją. Do tego ogromne zainteresowanie GUMMETALEM, czyli japońskim drutem ortodontycznym o właściwościach gumy. To był dla nas bardzo udany dzień, który zostawił nam w pamięci dużo dobrych wspomnień.

Czytaj dalej
19
09/2019

MRC European Summit 2019 - poznaj agendę

Po sukcesie w 2018 roku, Myofunctional Research Co. Europe (MRC) zaprasza wszystkich dentystów, ortodontów i lekarzy z Polski i całego świata na MRC European Summit 2019. Wydarzenie odbędzie się w terminie 6 - 9listopada w Waalwijk w Holandii.Podczas tego międzynarodowego 4-dniowego wydarzenia znani prelegenci z Australii, Kanady, Panamy, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Włoch, Irlandii i Holandii będą prowadzić wykłady na różne tematy związane z leczeniem miofunkcjonalnym i filozofią Myofunctional Orthodontics.

Czytaj dalej
03
09/2019

Back to School - promocja na wiedzę

Lato minęło jak zwykle błyskawicznie, ale mamy dla Was świetną wiadomość. Wrześniowa promocja to zupełnie nowa jakość. Mamy dla Was fantastyczne produkty – zamki ortodontyczne z duża ilości dodatkowych pakietów gratis. Pierwszy raz w historii ORTO-FAN oferujemy tak dużo, za tak niewiele. Poza tym łuki do zadań specjalnych, ze specjalnym rabatem. Na koniec wielki finał – niepowtarzalna okazja rejestracji na kursy ortodontyczne z tak znanymi wykładowcami jak prof. Suarez, prof. Becker i Chaushu. Dowiedz się więcej!

Czytaj dalej
30
08/2019

Sprawdź GUMMETAL na PTO w Krakowie

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od 22. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego w Krakowie. Trwające trzy dni wydarzenie rozpocznie się 15 września, a do Grodu Kraka zawita wielu czołowych ortodontów z Polski i ze świata. Najbliższy Zjazd to także nasza mała rocznica – świętujemy rok od wprowadzenia do sprzedaży GUMMETAL. Ten japoński drut ortodontyczny o właściwościach gumy posiada cechy, które zmieniają oblicze ortodoncji. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będziecie się mogli osobiście przekonać jak wyjątkowym rozwiązaniem jest GUMMETAL.

Czytaj dalej
02
08/2019

TOUS i Maneki Neko zapraszają - PTO 2019 w Krakowie

To już tylko 45 dni! Odliczanie rozpoczęte - 22. Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego rozpocznie się 15 września 2019 roku. Tym razem będziemy gościć w Krakowie. Nowością jest także termin rozpoczęcia Zjazdu. W tym rok uroczystość inauguracyjna została zaplanowana na niedzielę, co stanowi doskonały powód, żeby do Krakowa przybyć wcześniej i poświęcić trochę czasu na zwiedzanie. Zapraszamy na nasze stoisko, które w tym roku będzie zlokalizowane w miejscu, które gwarantuje najlepszy widok na Wawel. Poza tym czeka na Ciebie Twój TOUS!

Czytaj dalej

Chcesz być na bieżąco z nowościami?
Zapraszamy do zapisania się na newsletter poniżej

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 17.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA