Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

02
08/2019

TOUS i Maneki Neko zapraszają - PTO 2019 w Krakowie

To już tylko 45 dni! Odliczanie rozpoczęte - 22. Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego rozpocznie się 15 września 2019 roku. Tym razem będziemy gościć w Krakowie. Nowością jest także termin rozpoczęcia Zjazdu. W tym rok uroczystość inauguracyjna została zaplanowana na niedzielę, co stanowi doskonały powód, żeby do Krakowa przybyć wcześniej i poświęcić trochę czasu na zwiedzanie. Zapraszamy na nasze stoisko, które w tym roku będzie zlokalizowane w miejscu, które gwarantuje najlepszy widok na Wawel. Poza tym czeka na Ciebie Twój TOUS!

 

- Kraków to fantastyczne miejsce, a organizacja Zjazdu w tym mieście to obietnica wysokiego poziomu wydarzenia. Z niecierpliwością oczekujemy na wrześniowe spotkanie, bo dla wszystkich ortodontów, ale także dostawców materiałów ortodontycznych to prawdziwe święto - wyjaśnia Michał Zdybel, założyciel ORTO-FAN®, dystrybutora materiałów i narzędzi dla ortodontów.  

 

ORTO-FAN® - Twój TOUS czeka na Ciebie!

W tym roku Zjazd PTO zostanie zorganizowany w pięknym i nowoczesnym Centrum Kongresowym ICE. Niezwykła architektura miejsca oraz urokliwe otoczenie w pobliżu Wawelu dodatkowo zwiększa walory tegorocznego wydarzenia.

Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska, gdzie podobnie jak przed rokiem zaprezentujemy Wam najnowsze produkty prosto z Japonii, USA oraz innych producentów z całego świata:

  • japońskie łuki ortodontyczne GUMMETAL - wykonane z drutu o właściwościach gumy; ultrasprężyste i odporne na uszkodzenia. Szczegóły znajdzicie na stronie GUMMETAL.EU 
  • unklane i skuteczne zamki ortodontyczne, m.in Synergy
  • aparaty elastyczne - MRC, EF Line, RMO
  • narzędzia ortodontyczne - Ortho Technology, RMO oraz Chifa
  • oraz wiele innych materiałów i rozwiązań dla ortodontów

 

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Jedną z nich będą ekskluzywne torebki i inne produkty firmy TOUS.  Możemy powiedzieć tylko jedno - na zdjęciu nie bez powodu zaprezentowaliśmy Maneki Neko, czyli japońskiego kota symbolizującego szczęście i dobrobyt.

Dla chętnych będzie także okazja do zrobienia nietypowego zdjęcia, którego tło stanowić będzie Stare Miasto oraz dawna siedziba królów polskich – Wawel. Zapraszamy także do rozmów na wszelkie tematy, które są dla Was interesujące i niekoniecznie bezpośrednio wiążą się z ortodoncją. Takie wydarzenia jak PTO do doskonała okazja, żeby poznać się lepiej. Skoro na co dzień zazwyczaj kontaktujemy się telefonicznie, w Krakowie możecie nas spotkać i poznać bezpośrednio. Zapraszamy!

 

22. Zjazd PTO 2019 - program naukowy i wydarzenia towarzyskie

Komitet Naukowy 22. Zjazdu PTO dołożył wszelkich starań i zadbał o ciekawy poziom merytoryczny wydarzenia. Oprócz sesji naukowych uczestnicy mogą także liczyć bogaty program towarzyski. Szczegóły na stronie 22. Zjazdu - https://www.zjazdpto.pl/program-naukowy/. 

 

Do zobaczenia już wkrótce w Krakowie!

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 17.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA