Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

17
02/2020

27 lutego - zamówienia z wysyłką do 12.30

W czwartek 27 lutego weźmiemy udział w szkoleniu poświęconemu najnowszym produktom firmy Rocky Mountain Orthodontics. W związku z tym zachęcamy Państwa do składania zamówień w tym dniu przed godziną 13:00, co zapewni sprawną realizację przesyłek. Niestety po godzine 13:00 składanie zamówień nie będzie możliwe. Od piątku 28 lutego wracamy do pracy w normalnym trybie.   

Zajęcia zostaną poprowadzone przez certyfikowanego przedstawiciela Rocky Mountain Orthodontics. To kolejny etap podnoszenia kompetencji merytorycznych i wiedzy produktowej naszego Zespołu.

W codziennej pracy stawiamy na eksperckie podejście. Chcemy, aby nasi Klienci mogli korzystać z szerokiej wiedzy i bogatego doświadczenia naszych Konsultantów. Regularne zdobywanie nowych umiejętności pozwala nam skutecznie doradzać lekarzom w wyborze rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb - wyjaśnia Michał Zdybel, założyciel
ORTO-FAN®

W trakcie szkolenia zapoznamy się z najnowszymi osiągnięciami  klincznymi z zakresu ortodoncji oraz z nowościami produktowymi RMO. Ponadto zostaną dokładnie omówione wszystkie produkty amerykańskiego potentata (wiele uwagi poświęcimy na zamki i łuki). Prezentacja będzie zawierać wiele elementów multimedialnych, takich  jak filmy i zdjęcia,  które ułatwią nam efektywne przyswojenie i utrwalenie wiedzy. 

 

Szkolenie stanowi część cyklu rozbudowy kompetencji eksperckich naszego Zespołu.

Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie: (22) 818 53 87.

Przepraszamy za utrudnienia!

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 17.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 97 99
tel./ fax (22) 618 30 50

tel.
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA