Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

08
02/2018

Aparaty elastyczne - zdobywamy nową wiedzę

Nowy 2018 rok zaczynamy od intensywnych szkoleń dla naszego Zespołu. Pierwsze zajęcia były poświęcone aparatom elastycznym MRC. Całodniowe zajęcia poprowadził doświadczony przedstawiciel firmy Myofunctional Research, jednego z największych producentów aparatów elastycznych na świecie. Była to dla nas doskonała okazja na pogłębienie wiedzy nie tylko na tematy zawiązane z seriami produktów MRC, ale także całościowo z leczeniem funkcjonalnym. Już w lutym mamy zaplanowane kolejne szkolenie, tym razem z przedstawicielem Rocky Mountain Orthodontics.  

 

- Na początku każdego roku kalendarzowego organizujemy szkolenia dla naszego Zespołu. W ten sposób zapewniamy sobie dostęp do najnowszej wiedzy, nie tylko produktowej, ale także związanej bezpośrednio z leczeniem ortodontycznym. W ten sposób podnosimy nasze kwalifikacje i budujemy kapitał merytoryczny, który pozwala nam skutecznie doradzać Klientom - wyjaśnia Michał Zdybel, właściciel ORTO-FAN® - Ogromną wartością tych szkoleń jest rozległa wiedza trenerów, którzy przyjeżdżają do nas z zagranicy i pracują z naszymi konsultantami. To ludzie dysponujący doświadczeniem z różnych rynków, a tak odmienna perspektywa pozwala także nam redefiniować nasze podejście do prowadzonych działań. Dla nas to doskonałe źródło informacji o najnowszych trendach w ortodoncji - dodaje. 

 

Szkolenie poświęcona aparatom elastycznym, reedukacji funkcjonalnej oraz liniom produktowym MRC to także fantastyczna okazja do przepracowania zagadnień praktycznych. W trakcie sesji Q&A (pytania i odpowiedzi) mogliśmy zweryfikować różne koncepcje związane z systemami MRC oraz przebiegiem leczenia.

 

W trakcie zajęć zostały kompleksowo omówione linie aparatów:

  • Myobrace - sprawdź aktualne modele aparatów elastycznych Myobrace do korekcji nieprawidłowych nawyków czynnościowych
  • Myobrace seria B - aparaty elastyczne do stosowania z tradycyjnym aparatem ortodontycznym - poznaj SZCZEGÓŁY
  • Trainer System - leczenie czynnościowe oraz wad zgryzu dla dzieci w każdym przedziale wiekowym - zapoznaj się z BROSZURĄ
  • myOSA - aparaty przeznaczone do leczenia problemów związanych z chrapaniem oraz innymi dysfunkcjami wynikającymi z nieprawidłowego oddychania - sprawdź dostępne produkty TUTAJ

 

Kolejne szkolenie już w lutym. Tym razem odwiedzi nas przedstawiciel RMO. Zapowiadają się bardzo ciekawe zajęcia - szczegóły już wkrótce.

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 18.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA