Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

15
10/2018

MRC - książeczki z ćwiczeniami i naklejki dla pacjentów!

Aparaty elastyczne Myofunctional Research (MRC) cieszą się wśród ortodontów i pacjentów ogromną popularnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy polską wersje książeczki z ćwiczeniami dla dzieci oraz naklejki przypominające o ich wykonywaniu. ORTO-FAN jako jedyny dystrybutor w Polsce oferuje takie dodatkowe materiały do sprzedawanych aparatów elastycznych z serii Myobrace. Co ważne, lekarze nie ponoszą dodatkowych opłat - materiały są w liczone w cenę produktów. Szczegółowe informacje dotyczące dostępności książeczki i naklejek można uzyskać u naszych Konsultantów.    

- Bardzo uważnie słuchamy opinii lekarzy z którymi współpracujemy. Od jakiegoś czasu nasi Klienci coraz częściej pytali o dostępność książeczki z ćwiczeniami w języku polskim oraz naklejki dla pacjentów. Takie materiały są dostępne. Co więcej, oferujemy je jako jedyna firma w Polsce - wyjaśnia Michał Zdybel, właściciel ORTO-FAN®.

 

Jak zdobyć materiały wspierające leczenie pacjenta?

Zasady otrzymania książeczki z ćwiczeniami Myobrace oraz karty naklejek są zupełnie proste. Do każdego zakupionego aparatu dodajemy bezpłatnie zestaw składający się z jednej książeczki oraz jednej karty z naklejkami. Co szczególnie ważne, Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat.

 

Zapraszamy doskładania zamówień!  

Sprawdź KONTAKT

Zobacz broszurę aparatów Myobrace firmy MRC.

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 18.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA