Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

15
01/2019

[ARTYKUŁ] - zastosowanie kliniczne GUMMETAL

Drut ortodontyczny o właściwościach gumy, czyli GUMMETAL zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Zgodnie z obietnicą udostępniamy ortodontom kolejne materiały edukacyjne - tym razem jest to artykuł naukowy profesora Shin Hasegawy na temat klinicznego zastosowania GUMMETAL.

 

W obszernym materiale profesor przedstawia możliwe zastosowania drutu w leczeniu ortodontycznym oraz prezentuje konkretne przypadki. Właściwości GUMMETAL, sprawiają, że jest to jedyny na świecie tak elastyczny i zarazem wytrzymały materiał. To prawdziwa zmiana jakościowa w ortodoncji, teraz dostępna także w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem.  

- GUMMETAL to niezwykły materiał, który w najbliższych latach zmieni spojrzenie na możliwości jakie daje leczenie ortodontyczne. Mniej złamań łuków w trakcie leczenia, stała i łagodna siła oraz niezwykła elastyczność to jedne z najważniejszych wyróżników tego innowacyjnego drutu ortodontycznego - wyjaśnia Michał Zdybel, założyciel
ORTO-FAN®, wyłącznego dystrybutora GUMMETAL w Polsce.

Artykuł profesora Hasegawy na temat
klinicznego zastosowania GUMMETAL
(tekst w języku polskim).

 

GUMMETAL to także możliwość zastosowania pełnowymiarowego drutu od wczesnej fazy leczenia. Kliniczne badania potwierdzają, że idealna okluzja jest możliwa do osiągnięcia w krótszym czasie niż w przypadku zastosowania łuków wykonanych z innych materiałów.

Przełomowa technologia GUMMETAL powstała w laboratorium  innowacji TOYOTA R&D LAB, znanej na całym świecie korporacji produkującej samochody. Zastosowanie w ortodoncji jest możlwie dzięki pracom wykonanym przez specjalistów z firmy RMO JM MORITA.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Konsultantami, którzy udzielą dodatkowych informacji na temat właściowości oraz zastosowania GUMMETAL. 

 

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 17.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA