Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

23
02/2019

Japoński drut ortodontyczny GUMMETAL - nowa broszura!

GUMMETAL, czyli japoński drut ortodontyczny o właściwościach gumy zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Od czasu PTO 2018 we Wrocławiu, gdzie po raz pierwszy pokazaliśmy publicznie GUMMETAL, otrzymujemy coraz więcej zapytań dotyczących tej niesamowitej innowacji, która zmienia pracę ortodontów na całym świecie. Spełniając Wasze prośby przygotowaliśmy nową broszurą informacyjną, w której w przejrzysty sposób prezentujemy właściwości i korzyści wynikające z prowadzenia leczenia nowym drutem ortodontycznym. Zapraszamy do przejrzenia materiału - dostępny na naszej stronie w formacie PDF. 

 

Nowy drut ortodontyczny posiada doskonałe właściwości typowe dla gumy. GUMMETAL® to pierwszy na świecie stop posiadający niski moduł Younga i jednocześnie wysoką wytrzymałość. Te unikalne właściwości są niedostępne dla żadnego innego tradycyjnego materiału, z którego produkowane są łuki ortodontyczne.

NOWA BROSZURA GUMMETAL --> SPRAWDŹ!

 

GUMMETAL® jest reklamowany bardzo prostym hasłem „ Drut ortodontyczny jak żaden inny”. Przekaz jest zupełnie prosty, ale idealnie oddaje właściwości produktu, który teraz jest także dostępny w Polsce.

 

- Po latach oczekiwania ortodonci w Polsce w końcu mogą cieszyć się z łatwego dostępu do GUMMETAL, czyli drutu, który jest prawdopodobnie największą innowacją w ortodoncji w ostatnich latach. Dla ORTO-FAN bycie wyłącznym, dystrybutorem to wielkie wyróżnienie, ale także odpowiedzialność. Cieszymy się, że możemy ułatwić polskim lekarzom korzystanie z tak fantastycznego produktu, praktycznie w dowolnym rozmiarze oraz formie – wyjaśnia Michał Zdybel, właściciel ORTO-FAN i dodaje – Rynek w Polsce jest w idealnym momencie na przyjęcie GUMMETAL. Ortodonci już od dłuższego czasu dopytywali o dostępność tego wyjątkowego drutu, w końcu możemy spełnić ich życzenie.

 

Właściwości GUMMETAL® sprawiają, że jest to materiał wyjątkowy w porównaniu do tradycyjnych materiałów stosowanych w ortodoncji. Jest idealny do wytwarzania łuków ortodontycznych. Jego największe zalety to:

  • wysoka zmagazynowana energia,
  • można go łatwo formować,
  • posiada niską sztywność,
  • wytwarza niskie tarcie powierzchniowe,
  • cechuje go wyjątkowa duża sprężystość,
  • jest biokompatybilny i zachowuje się stabilnie w jamie ustnej.

 

GUMMETAL został opracowany w laboratorium Toyota Central R&D Labs, centrum badawczym koncernu Toyota. Na rynek został wprowadzony natomiast przez JM Ortho Corporation – firmy, która od zawsze jest zaangażowana we wprowadzanie innowacji do leczenia ortodontycznego.

 

GUMMETAL® to znany na całym świecie drut ortodontyczny klasy premium o wyjątkowych cechach. Japońska dbałość o szczegóły sprawia, że GUMMETAL® to zupełnie nowa jakość. Zastosowanie nowego stopu tytanowo-niobowego przynosi fantastyczne efekty – to rozwiązanie, które zostało stworzone na bazie stopu beta-tytanowego.

 

Zapraszamy do KONTAKTU - nasi konsultanci pomogą dobrać produkty do potrzeb każdej praktyki, gabinetu oraz kliniki ortodontycznej.

 

 

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 17.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA