Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

02
03/2020

ORTO-FAN Dystrybutorem Roku GUMMETAL w Europie!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że nasza praca nad popularyzacją japońskiego drutu ortodontycznego GUMMETAL w Polsce przynosi efekty. Nasze starania zostały także docenione przez producenta tego wyjątkowego stopu. Firma Morita przyznała nam prestiżowy tytuł Best New Distributor w 2019 roku w Europie. To wyróżnienie ma dla nas ogromne znaczenie. Jednocześnie stanowi dowód, że przyjęta przez nas strategia sprawdza się - coraz więcej lekarzy ortodontów decyduje się na zakup łuków i drutów ortodontycznych GUMMETAL.  

 

- Tytuł najlepszego nowego dystrybutora GUMMETAL w Polsce jest fantastycznym podsumowaniem 2019 roku. Po sukcesie w trakcie WOC oraz PTO to kolejny sygnał, że lekarze w Polsce doceniają ten japoński drut ortodontyczny - wyjaśnia Michał Zdybel, właściciel ORTO-FAN® i jednocześnie dodaje - Taka nagroda to także dla nas motywacja do dalszej pracy nad popularyzację GUMMETALu.    

Odwiedź naszą stonę poświęconą GUMMETAL.

Zapraszamy do kontaktu:

 

Zapraszamy także do polubienia naszego profilu na FACEBOOKU

 

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 17.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 97 99
tel./ fax (22) 618 30 50

tel.
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA