Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

08
03/2019

Prof. Shin Hasegawa – książka o zastosowaniu drutu GUMMETAL

Uwaga! Oficjalnie ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na długo oczekiwaną w Polsce książkę A Concept of En Bloc Movement of Teeth Using Gummetal Wire.  Jest to opracowanie poświęcone klinicznemu zastosowaniu japońskiego drutu ortodontycznego GUMMETAL. Pozycja autorstwa profesora Shin Hasegawy jest jedną z najważniejszych dla wszystkich ortodontów zajmujących się skutecznym leczeniem ortodontyczny. Dzięki lekturze można poznać zalety GUMMETAL i zobaczyć efekty leczenia prowadzonego z jego zastosowaniem. Zapraszamy do nabycia książki – zgłoszenia przyjmują nasi konsultanci.

 

-  GUMMETAL szybko zyskuje popularność wśród polskich ortodontów. Sprzyja temu wiele czynników, a najważniejszy z nich to fakt, że lekarze mogą bez przeszkód zakupić GUMMETAL w Polsce. Wystarczy odbyć jedną rozmowę z naszymi konsultantami lub dokonać transakcji poprzez nasz sklep internetowy – wyjaśnia Michał Zdybel, założyciel ORTO-FAN, wyłącznego dystrybutora GUMMETAL w PolsceTeraz zapewniamy naszym klientom także dostęp do najważniejszej publikacji nt. GUMMETAL, czyli książki profesora Hasegawy. Dla ortodontów pracujących z tym wyjątkowym drutem ortodontycznym to wielce pomocna lektura.  

 

Tytuł: A Concept of En Bloc Movement of Teeth Using Gummetal Wire

Autor: Prof. Shin Hasegawa

ZAMÓW KSIĄŻKĘ – tel. (22) 818 97 99

Sprawdzaj na bieżąco - zdjęcia książki już wkrótce na naszym profilu w portalu Facebook.

 

W książce nakreślono system terapii ortodontycznej opartej na użyciu łuku z drutu Gummetal, który może poprawia komfort pacjenta i skróca czas leczenia. Chociaż do produkcji drutu ortodontycznego wykorzystywano wielu stopów, żaden z nich nie oferuje zalet stopu Gummetal, który łączy bardzo niski moduł Younga z ekstremalną wytrzymałością. Pozycja składa się z dwóch części:

  1. Teoria – charakterystyka i właściwości GUMMETAL; rozważania nad kierunkami rozwoju ortodoncji – porównanie przeszłości i omówienie tego co nas czeka w  przyszłości; omówione zostaje także zagadnienie tworzenia dodatkowej przestrzeni niezbędnej do prowadzenia leczenia ortodontycznego.
  2. Przypadki kliniczne – bogato opisane i zilustrowane fotografiami wybrane i zarazem najciekawsze przypadki leczenia pacjentów. Doskonały materiał poglądowy pozwalający zrozumieć poszczególne aspekty leczenia ortodontycznego z wykorzystaniem unikalnych cech GUMMETAL oraz techniki en bloc.

 

Zastosowanie Gummetal w protokołach en bloc umożliwia klinicystom konstruowanie prostych urządzeń ortodontycznych, które nie tylko dystrybuują delikatną, niemal optymalną siłę, ale mogą również osiągnąć idealny zgryz w krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnego leczenia.

 

W książce profesor Hasegawa przedstawia charakterystykę i zastosowanie strategii leczenia stopem Gummetal i en bloc, które maksymalizują trójwymiarowe przemieszczenie zębów w leczeniu ortodontycznym.

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 17.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA