Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

23
02/2018

Sympozjum Bioprogresywne już w kwietniu 2018

Wiosna za pasem, ale mamy dla Was więcej dobry wieści. Już kwietniu zapraszamy na VI Międzynarodowe Sympozjum Bioprogresywne, które odbędzie się w malowniczej Słowenii. W wydarzeniu wezmą specjaliści z całego świata, a zakres tematyczny wykładów zadowoli nawet najbardziej wymagających lekarzy. Zagraniczny wyjazd to także doskonała okazja do nawiązania ciekawych znajomości z lekarzami zarówno z Polski jak i całego świata. Zapraszamy zapoznania się ze szczegółowym programem zamieszonym na stronie kongresu oraz do rejestracji. Liczba miejsc jest niestety ograniczona.  

 

Wydarzenie zostało podzielone na dwie części - pierwszą będzie 3 dni wykładów w ramach, tzw. presympozjum i odbędzie się w dniach od 16 do 19 kwietnia. Właściwe wydarzenie rozpocznie się 19 kwietnia w czwartek i potrwa do soboty 21 kwietnia. Dla wszystkich specjalistów zapowiada się zatem pasjonujący tydzień z ortodoncją i metodą bioprogresywną. 

 

Wśród wykładowców znajdują się między innymi:

  • dr Nelson J. Opperman
  • dr Enrique Garcia Romero
  • dr Luc Arzel
  • dr Gioacchino Pellegrino
  • dr Sergio Sambatro 
  • dr Matteo Beretta
  • dr Terry A. Sellke

 

Zakres poruszanych tematów i zagadnień będzie odzwierciedlał duch nowoczesnej ortodoncji. Główny nacisk zostanie położony na kwestie diagnostyczne, które leżą u podstaw każdego udanego leczenia. W agendzie znajdą się prelekcje związane między innymi z systemem Wilson 3D, analiza cefalometryczna, leczenie klasy II, rozwiązania cyfrowe i nowoczesne technologie w leczeniu ortodontycznym oraz zasady leczenie metodą bioprogresywną.

Zapraszamy do odwiedzenia strony VI Sympozjum - https://www.bioprogressive.net/

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 18.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA