Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

30
10/2019

6 listopada zamówienia do 12:30

Drodzy Klienci, w środę 6 listopada 2019 zamówienia będziemy przyjmować do godziny 12:30. Przyczyną zmiany jest udział naszego Zespołu w specjalnym szkoleniu poświęconemu zagadnieniom ortodoncji. W jego trakcie poznamy najnowsze produkty Ortho Technology, jednego z największych producentów materiałów i narzędzi ortodontycznych na świecie. Zachęcamy do wcześniejszego składania zamówień w środę 6 listopada.

Zajęcia pod patronatem Ortho Technology zostaną poprowadzone przez certyfikowanego przedstawiciela producenta. To kolejny etap podnoszenia kompetencji merytorycznych i wiedzy produktowej naszego Zespołu.

W codziennej pracy stawiamy na eksperckie podejście. Chcemy, aby nasi Klienci mogli korzystać z szerokiej wiedzy i bogatego doświadczenia naszych Konsultantów. Regularne zdobywanie nowych umiejętności pozwala nam skutecznie doradzać lekarzom w wyborze rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb - wyjaśnia Michał Zdybel, założyciel ORTO-FAN®

W trakcie dwóch sesji szkoleniowych zapoznamy się z najnowszymi osiągnięciami  klincznymi z zakresu ortodoncji oraz z nowościami produktowymi Ortho Technology. Ponadto zostaną dokładnie omówione produkty OT (wiele uwagi poświęcimy na zamki i łuki). 

Szkolenie z Ortho Technology stanowi część cyklu rozbudowy kompetencji eksperckich naszego Zespołu. Na początku września braliśmy udziałw zająciach prowadzonych przez eksperta z firmy Morpheus 3D - prodcuenta skanera 3D stosowanego w ortodncji i chirurgii szczękowej.

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 17.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA