Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

03
06/2019

Wakacyjna podroż - promocja na lato 2019!

Wakacje – czas relaksu, podróży oraz... czas świetnych okazji! Zapraszamy Cię do udziału w fascynującej podróży po świecie ortodoncji. W naszej wakacyjnej promocji umożliwiamy zakup sprawdzonych produktów - elastyczne ligatury Power Sticks, szafirowe zamki PURE oraz powlekane łuki w kolorze zębów - Tooth Colored. Ponieważ wakacje to czas dobrej zabawy, tym razem nie oferujemy Wam rabatów. Mamy coś lepszego - przy zakupie określonej ilości produktów, kolejne otrzymujesz za symboliczny 1 grosz - koniecznie poznaj szczegóły, bo to nie wszystko!

 

- W wakacje nie zwalniamy i dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów nowy format promocji. Mam też dodatkowy bonus - przy odpowiednio dużym zakupie każdy lekarz może liczyć na 200 zł zniżki przy rejestracji na kursy dla ortodontów organizowane przez ORTO-FAN Kursy – wyjaśnia Michał Zdybel, założyciel ORTO-FAN.

 

Produkty ortodontyczne w naszej wakacyjnej promocji

  • Ligatury Power Sticks – nie zawierają lateksu, odporne na blaknięcie, idealnie elastyczne – w opakowaniu 20 pasków po 50 ligatur każdy; 32 kolory do wyboru! Przy zakupie 15 opakowań dodajemy do zamówienia stojak na ligatury za 1 zł.

 

  • Szafirowe zamki ortodontyczne PURE - wyjątkowa przejrzystość i perfekcyjnie zaokrąglone kształty. To naturalny wybór dla najbardziej wymagających pacjentów. Przy zakupie 3 kompletów, kolejny za 1 grosz.

 

  • Powlekane łuki ortodontyczne Tooth Colored - łuki kosmetyczne w kolorze zębów. Dostępne w dziewięciu rozmiarach, okrągłe i krawężne, NiTi oraz stalowe w formie Euro. Czwarte opakowanie w cenie za 1 grosz.

 

  • Rabat 200 zł na udział w kursach ortodontycznych organizowanych przez ORTO-FAN Kursy – wystarczy dokonać zakupu na kwotę 3 tys. brutto, aby odebrać zniżkę na dowolny kurs do końca 2019 roku – promocja dotyczy kursów na które są dostępne miejsca i lista zapisów nie została zamknięta. Lista kursów jest dostępna na stronie www.kursy.ortofan.pl.

 

Jeśli chcieliby Państwo zadać dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu:

 

Warunki promocji:

1. Akcja promocyjna „Wakacyjna promocja – daj się zaskoczyć ortodoncją (czerwiec – sierpień 2019)” jest przeprowadzona  w terminie 1 czerwca – 31 sierpnia 2019 roku.

2. Uczestnikami akcji mogą być lekarze ortodonci.  Promocja nie dotyczy firm handlowych. Nie można przenosić na inne osoby i podmioty praw i obowiązków wynikających z uczestnictwa w promocji.

3. Promocje nie łączą się, tj. produkty zakupione w obecnej akcji promocyjnej nie upoważniają do nabycia 200 zł zniżki na kurs organizowany przez ORTO-FAN Kursy. Rabat 200 zł na kursy ortodontyczne w 2019 roku dotyczy tylko kursów na które są dostępne miejsca na liście uczestników. Akcja nie dotyczy kursu dr Monica Casadei.

4. Uczestnikom promocji w trakcie jej trwania przysługuje jedna zniżka 200 zł na wybrany kurs ortodontyczny. Kolejne zakupy na kwotę 3000 zł nie powodują przyznania następnej zniżki.

5. Szczegółów na temat akcji promocyjnej udzielają Opiekunowie Klienta firmy ORTO-FAN – osobiście lub telefonicznie (22) 818 97 99.

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 17.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA