Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

08
05/2019

WOC 2019 - zapraszamy na nasze stoisko

Do Warszawskiego Kongresu Ortodontycznego pozostały już tylko dwa tygodnie. WOC odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 roku w Warszawie. To już czwarta edycja wydarzenia, której niepowtarzalny charakter przyciąga ortodontów z całej Polski, ale także Europy. Zapraszamy na stoisko ORTO-FAN®, gdzie zgodnie z wyjątkowym charakterem kongresu zaprezentujemy równie wyjątkowy drut ortodontyczny GUMMETAL®. Ten japoński produktu to prawdziwa innowacja, która wpływa na sposób i skuteczność leczenia. ORTO-FAN® jest wyłącznym dystrybutorem GUMMETAL® w Polsce. Zapraszamy!

- Morita to firma, którą wyróżnia innowacyjne podjęcie do ortodoncji. Firma opracowała drut ortodontycznym który zmienia oblicze światowej ortodoncji. GUMMETAL® to jedna z tych innowacji, która wytycza nowe trendy.  Nietypowe właściwości materiału stworzonego przez inżynierów głównego laboratorium koncernu Toyota - Central R & D Labs. zachwycają wszystkich ekspertów. Teraz GUMMETAL jest także dostępny w Polsce – wyjaśnia Michał Zdybel, założyciel ORTO-FAN®, sklepu dla ortodontów.

Przed wizytą na naszym stoisku zachęcamy do zapoznania się z materiałami:

  • stroną internetową GUMMETAL.EU – w przystępny sposób prezentujemy ten wyjątkowy japoński drut ortodontyczny
  • nową broszurę produktową, gdzie przedstawione zostały wszystkie zalety zastosowania GUMMETAL® w ortodoncji.

GUMMETAL® jest oparty na stopie tytanu i niobu. Drut wykazuje nietypowe cechy. Jest niezwykle wytrzymały i zarazem ultra elastyczny. Ta zupełnie wyjątkowa kombinacja zapewnia mu unikalne cechy, który odróżniają go od tradycyjnych materiałów, z których produkowane są łuki i druty ortodontyczne.  GUMMETAL® to drut, który posiada właściwości gumy.

 

Najważniejsze cechy GUMMETAL®:

  • wysoka zmagazynowana energia,
  • dobra podatność na formowanie,
  • niska sztywność,
  • niskie tarcie powierzchniowe,
  • duża sprężystość,
  • biokompatybilność,
  • stabilność środowiskowa.

 

Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska. Oprócz GUMMETAL® przygotowaliśmy także wiele innych wyjątkowych produktów, takich jak, np. interaktywne zamki ortodontyczne Lotus DS amerykańskiego producenta Ortho Technology oraz całą gamę innych zamków (samoligaturujące, konwencjonalne, estetyczne, etc.), np. Alpine oraz Altitude firmy RMO.

Tradycyjnie zaprezentujemy także bogatą ofertę aparatów elastycznych (RMO, MRC, Orthoplus), narzędzi ortodontycznych oraz innych materiałów niezbędnych w pracy każdego ortodotny.

 

Do zobaczenia!

 

 

 

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 17.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA