Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

PARTNERZY

Ortho Technology®

Amerykańska firma Ortho Technology® ma ponad 20-letnie doświadczenie na świecie. Na rynku polskim jest obecna od ponad 10 lat. ORTO-FAN® jest wyłącznym dystrybutorem produktów Ortho Technology®.

W swojej bardzo bogatej ofercie Ortho Technology® ma między innymi:

 • duży wybór zamków (metalowych, kosmetycznych, samoligaturujących)
 • różnorodne łuki i druty,
 • pierścienie, tuby i elementy dodatkowe,
 • elastomery – wyciągi, łańcuszki, separatory i ligatury,
 • kleje i bondy,
 • maski twarzowe o wyjątkowych wzorach,
 • łyżki wyciskowe,
 • i wiele innych produktów.

 

Rocky Mountain Orhodontics® (RMO®)

to najstarsza firma ortodontyczna na świecie. Rozwój technologii stali nierdzewnej połączony z wizjonerstwem dr. Archiego Brusse’a dały początek sukcesowi RMO® ponad 80 lat temu. Po wielu badaniach klinicznych i eksperymentach RMO® już w 1933 roku wyposażyło ortodontów w szeroki wachlarz materiałów i narzędzi, które na zawsze zmieniły jakość, możliwości i efektywność leczenia.

Dziś RMO® nadal pozostaje najlepszym i najbardziej doświadczonym dostawcą najwyższej jakości produktów i usług dla ortodoncji pediatrycznej, prewencyjnej, rekonstrukcyjnej i chirurgicznej. Już od 2003 roku ORTO-FAN® oferuje polskim ortodontom pełną gamę produktów Rocky Mountain Orthodontics®.

 

MORITA / GUMMETAL

GUMMETAL® to zupełnie nowy stop tytanowo-niobowy (Ti-Nb) powstały na bazie stopu beta-tytanowego. Produkt został opracowany w laboratorium Toyota Central R&D Labs, centrum badawczym koncernu Toyota. Nowy drut ortodontyczny posiada doskonałe właściwości typowe dla gumy.

To pierwszy na świecie stop posiadający niski moduł Younga i jednocześnie wysoką wytrzymałość. Te unikalne właściwości są niedostępne dla żadnego innego tradycyjnego materiału, z krótego produkowane są druty ortodontyczne.

Właściwości GUMMETAL® sprawiają, że jest to materiał idealny do wytwarzania łuków ortodontycznych: posiada wysoką zmagazynowaną energię, jest łatwo formowalny, cechuje go niska sztywność, wytwarza niskie tarcie powierzchniowe, posiada dużą sprężystość, jest biokompatybilny i zachowuje się stabilnie w jamie ustnej.

 

Myofunctional Research

założone w 1989 roku w celu opracowania innowacyjnych projektów dr. Chrisa Farrella z BDS w Sydney. Cele specjalistów z MRC to profilaktyka i leczenie czynnościowe wad zgryzu przy wykorzystaniu nieinwazyjnych metod przekształcania mięśni jamy ustnej i eliminowaniu złych nawyków.

 

Dr. Hinz

narynku od 1982 roku. Wszystkie produkty powstały w oparciu o wieloletnią praktykę ortodontyczną i doświadczenie prof. Hinza, a oferta firmy skierowana jest do lekarzy dentystów, pediatrów oraz logopedów. Oryginalne płytki przedsionkowe stanowią trzon propozycji firmy Dr. Hinza i od lat są niezastąpionymi narzędziami w leczeniu czynnościowym najmłodszych, nawet 2-letnich pacjentów.

 

Orthoplus®

przedsiębiorstwo powstało 25 lat temu i jest obecna w Europie i obu Amerykach. Filozofia Orthoplus® opiera się na innowacyjnym podejściu do ortodoncji. Wszystkie produkty firmy powstały na podstawie wieloletnich obserwacji dr. Daniela Rolleta, który aktywnie promuje leczenie fazy I, nie tylko wspierając Orthoplus® w projektowaniu aparatów, ale również edukując kolejne pokolenia lekarzy na całym świecie.

 

Karl Hammacher to firma z tradycjami, jej historia sięga 1922 roku. Obecnie przedsiębiorstwo działa już w czwartym pokoleniu. Dziś Karl Hammacher GmbH zaliczana jest do najważniejszych producentów precyzyjnych narzędzi stomatologicznych, ortodontycznych, chirurgicznych i laboratoryjnych. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy.

 

Aesculap Chifa to znany na całym świecie producent narzędzi chirurgicznych, dentystycznych oraz weterynaryjnych. Fabryka, w której są produkowane, powstała w 1946 roku i obecnie zatrudnia ponad 1700 pracowników. Jakość i marka formy są rozpoznawane w ponad 50 państwach na całym świecie.

 

FACAD

jest elastycznym i łatwym w użytkowaniu programem na PC/Windows, przeznaczonym do zastosowań w ortodoncji i chirurgii szczękowo-twarzowej. Facad może być wykorzystywany do tworzenia wizualizacji do celów diagnostycznych i analizy cefalometrycznej, a także do symulacji przebiegu leczenia z prognozą zabiegu chirurgicznego.

 

Gestenco International 

szwedzka firma, od lat obecna na rynku ortodontycznym, oferująca aparaty i akcesoria dla ortodoncji kosmetycznej. Gestenco rozwija linie produktowe w oparciu o badania kliniczne in vivo i in vitro. Na całym świecie lekarze chętnie korzystają z produktów Gestenco.  Szczególnie polecamy klej SmartBond®, nazywany „superglue” ortodoncji i chirurgii stomatologicznej, który klei w mokrym środowisku.

 • biokompatybilny
 • hypoalergiczny
 • bezsmakowy i bezzapachowy
 • nie ulegający przebarwieniom
 • do klejenia  plastiku, metalu, porcelany
 • działanie potwierdzone w badaniach dot. leczenia zatrzymanych kłów

 

Leone, firma założona w 1934 roku, to czołowy producent materiałów ortodontycznych we Włoszech. W naszej ofercie znajdą Państwo bezniklowe tuby i zamki Extremo.

 

Na skróty

Szukasz pomocy?
Zapraszamy do kontaktu
tel. (22) 618 30 50

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 17.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 97 99
tel./ fax (22) 618 30 50

tel.
tel. kom.

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA