Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

Szybka ankieta: Dobrze przygotowane narzędzia usprawniają pracę każdego gabinetu. Jak często ostrzysz narzędzia ortodontyczne?

Aktualności Kliknij i dowiedz się więcej nad czym teraz pracujemy!

05
05/2018

[FOTO] - American Association of Orthodontists - AAO 2018

Majowy weekend jak zawsze sprzyja odpoczynkowi oraz dalekim podróżom. W tym roku konferencja American Association of Orthodontists - AAO 2018 została zorganizowana w Waszyngtonie. W pierwszym tygodniu maja stolica Stanów Zjednoczonych została także światowym centrum ortodoncji - to właśnie tutaj lekarze i producenci spotkali się by wymienić się doświadczeniami oraz spostrzeżeniami na temat aktualnych trendów w leczeniu ortodontycznym. Dyskutowane są także najnowsze osiągnięcia na polu naukowym - innymi słowy AAO to jedno z najbardziej opiniotwórczych wydarzeń branżowych na świecie.

Czytaj dalej
27
04/2018

Ceny topnieją - nowa promocja dla ortodontów

Metalowe zamki samoligaturujące Alpine firmy RMO, łuki ortodontyczne w kolorze zębów oraz ceramiczne zamki ortodontyczne PURE od Ortho Technology - to zestaw produktów, które oferujemy Metalowe zamki samoligaturujące Alpine firmy RMO, łuki ortodontyczne w kolorze zębów oraz ceramiczne zamki ortodontyczne PURE od Ortho Technology - to zestaw produktów, które oferujemy Wam w specjalnych cenach. Promocja obowiązuje w maju i czerwcu, zatem do doskonała okazja, aby uzupełnić zapasy przed szybko zbliżającymi się wakacjami. Dla lubiących oszczędności mamy także ważną informację - na wybrane produkty można uzyskać nawet 30 procentową zniżkę. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Konsultantami.

Czytaj dalej
05
04/2018

[NOWOŚĆ] - aparat do korekcji zgryzu

Korekcja zgryzu w przypadku II i III klasy stanowi wyzwanie dla ortodontów na całym świecie. W związku z dużą liczbą pytań od Klientów dotyczących aparatów do korekcji zgryzu postanowiliśmy - specjalnie dla ortodontów w Polsce - wprowadzić do oferty TruEase, aparat amerykańskiej firmy Ortho Technology. Budowa aparatu oraz jego funkcjonalności sprawiają, że jest to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w tej klasie. Jest szczególnie przydatny w przypadkach pacjentów, którzy niechętnie współpracują z lekarzem. Zachęcamy do zapoznania się aparatem TruEase.

Czytaj dalej

Kategorie produktów
Nowoczesne materiały i narzędzia ortodontyczne - sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Morpheus 3D

Morpheus 3D® - system obrazowania trójwymiarowego. Umożliwia przeprowadzanie dokładnych analiz wolumetrycznych i cefalometrycznych twarzy, pozwala na tworzenie wielu wariatów symulacji leczenia ortodontycznego i zabiegów chirurgii stomatologicznej.

FACAD

FACAD jest łatwym w użytkowaniu programem komputerowym, przeznaczonym do zastosowań w ortodoncji i chirurgii szczękowo-twarzowej. FACAD może być wykorzystywany do tworzenia wizualizacji do celów diagnostycznych i analizy cefalometrycznej, a także do symulacji przebiegu leczenia.

Zamki ortodontyczne

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje zamków - kosmetyczne, metalowe, samoligaturujące, konwencjonalne oraz preskrypcje. Oferujemy produkty wielu producentów, w tym także największych jak Ortho Technology i RMO. Zapewniamy szybką dostawę i atrakcyjne ceny.

Narzędzia

Nowoczesne i sprawdzone narzędzia to fundament każdego gabinetu ortodontycznego. Współpracując z największymi producentami jak Chifa i Hammacher, zapewniamy naszym Klientom szeroki wybór i profesjonalną obsługę gwarancyjną. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty.

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 18.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom. 510 072 231

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA