Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

Szybka ankieta: Dobrze przygotowane narzędzia usprawniają pracę każdego gabinetu. Jak często ostrzysz narzędzia ortodontyczne?

Aktualności Kliknij i dowiedz się więcej nad czym teraz pracujemy!

05
01/2018

Większa skuteczność z Tiger Dental

System Tiger Dental, służący do poprawy jakości leczenia prowadzonego przez ortodontów, stopniowo zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Pełne portfolio produktów zaprezentowaliśmy już we wrześniu w trakcie 20. Zjazdu PTO. Teraz mamy okazję oraz przyjemność zaprezentować zaktualizowaną broszurę produktową, która powstała specjalnie dla Państwa w języku polskim. Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem oraz do odbioru własnego egzemplarza.

Czytaj dalej
20
12/2017

Czas na inwentaryzację - 28 i 29 grudnia

Szanowni Państwo, w związku okresem świąteczno-noworocznym przystępujemy do standardowego przeglądu stanów magazynowych. Akcja będzie realizowana w dniach 28 i 29 grudnia - w tym czasie nasz sklep stacjonarny będzie nieczynny. Zamówienia będą przyjmowane tylko mailowo. Prosimy o zapoznanie się z poniższym harmonogramem i składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem. Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy ze ewentualne utrudnienia.

Czytaj dalej
27
11/2017

Zamykamy sklep 1 grudnia

Szanowni Klienci, w związku z zaplanowanym szkoleniem Zespołu ORTO-FAN informujemy, że w piątek 1 grudnia sklep stacjonarny będzie nieczynny. W tym dniu zamówienie przyjmujemy tylko drogą mailową, z terminem realizacji na poniedziałek 4 grudnia. W czwartek 30 listopada zamówienia - z terminem realizacji na piątek 1 grudnia - przyjmujemy do godziny 14:00. Wszystkie zlecenia przyjęte po godzinie 14:00 będę wysyłane w poniedziałek 4 grudnia. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22) 818 97 99. Pozdrawiamy - Zespół ORTO-FAN.

Czytaj dalej

Kategorie produktów
Nowoczesne materiały i narzędzia ortodontyczne - sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Morpheus 3D

Morpheus 3D® - system obrazowania trójwymiarowego. Umożliwia przeprowadzanie dokładnych analiz wolumetrycznych i cefalometrycznych twarzy, pozwala na tworzenie wielu wariatów symulacji leczenia ortodontycznego i zabiegów chirurgii stomatologicznej.

FACAD

FACAD jest łatwym w użytkowaniu programem komputerowym, przeznaczonym do zastosowań w ortodoncji i chirurgii szczękowo-twarzowej. FACAD może być wykorzystywany do tworzenia wizualizacji do celów diagnostycznych i analizy cefalometrycznej, a także do symulacji przebiegu leczenia.

Zamki ortodontyczne

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje zamków - kosmetyczne, metalowe, samoligaturujące, konwencjonalne oraz preskrypcje. Oferujemy produkty wielu producentów, w tym także największych jak Ortho Technology i RMO. Zapewniamy szybką dostawę i atrakcyjne ceny.

Narzędzia

Nowoczesne i sprawdzone narzędzia to fundament każdego gabinetu ortodontycznego. Współpracując z największymi producentami jak Chifa i Hammacher, zapewniamy naszym Klientom szeroki wybór i profesjonalną obsługę gwarancyjną. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty.

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 18.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom. 510 072 231

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA