Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

Szybka ankieta: Dobrze przygotowane narzędzia usprawniają pracę każdego gabinetu. Jak często ostrzysz narzędzia ortodontyczne?

Aktualności Kliknij i dowiedz się więcej nad czym teraz pracujemy!

02
10/2017

Już jest - katalog zamków ortodontycznych RMO

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników precyzyjnych rozwiązań amerykańskiego potentata RMO! Właśnie rozpoczęliśmy udostępnianie katalogu zamków ortodontycznych i tub policzkowych. Ponad 60 stron zawiera przydatne opisy produktów, tabele rozmiarowe oraz inne wskazówki przydatne w prowadzeniu leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem zarówno w wersji elektronicznej jak i drukowanej. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Konsultantami.

Czytaj dalej
19
10/2017

Zamki Lotus DS Plus - studium przypadku

Ciekawi efektów leczenia z użyciem zamków ortodontycznych Lotus DS Plus? Zamki zadebiutowały w Polsce tuż przy okazji 20. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego w Łodzi. Dokładnie 14 września 2017 roku mieliśmy przyjemność zaprezentować nowe rozwiązanie dla ortodontów, w pełni zaprojektowane przez specjalistów amerykańskiej firmy Ortho Technology. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego i zarazem efektownego studium przypadku leczenia z wykorzystaniem nowych Lotusów. Wspaniały sukces lekarza prowadzącego w zaledwie 14 miesięcy!

Czytaj dalej
04
09/2017

Złota promocja na złotą jesień

Temperatura za oknem spada szybciej niż byśmy tego chcieli, ale mamy na to sposób! We wrześniu i październiku oferujemy Wam nową promocję - tym razem w zestawie znalazły się metalowe zamki Marquis Ortho Technology, które można dostać już z 30 procentowym rabatem. Co jeszcze mamy w specjalnie obniżonych cenach? Zestaw startowy systemu mini-implantów DUAL-TOP oraz alternatywa dla tradycyjnej retencji - niezwykle skuteczny, kosmetyczny retainer Brush-dip. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Czytaj dalej

Kategorie produktów
Nowoczesne materiały i narzędzia ortodontyczne - sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Morpheus 3D

Morpheus 3D® - system obrazowania trójwymiarowego. Umożliwia przeprowadzanie dokładnych analiz wolumetrycznych i cefalometrycznych twarzy, pozwala na tworzenie wielu wariatów symulacji leczenia ortodontycznego i zabiegów chirurgii stomatologicznej.

FACAD

FACAD jest łatwym w użytkowaniu programem komputerowym, przeznaczonym do zastosowań w ortodoncji i chirurgii szczękowo-twarzowej. FACAD może być wykorzystywany do tworzenia wizualizacji do celów diagnostycznych i analizy cefalometrycznej, a także do symulacji przebiegu leczenia.

Zamki ortodontyczne

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje zamków - kosmetyczne, metalowe, samoligaturujące, konwencjonalne oraz preskrypcje. Oferujemy produkty wielu producentów, w tym także największych jak Ortho Technology i RMO. Zapewniamy szybką dostawę i atrakcyjne ceny.

Narzędzia

Nowoczesne i sprawdzone narzędzia to fundament każdego gabinetu ortodontycznego. Współpracując z największymi producentami jak Chifa i Hammacher, zapewniamy naszym Klientom szeroki wybór i profesjonalną obsługę gwarancyjną. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty.

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 18.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom. 510 072 231

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA