Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tel. (22) 618 30 50

Ortofan

Szybka ankieta: Dobrze przygotowane narzędzia usprawniają pracę każdego gabinetu. Jak często ostrzysz narzędzia ortodontyczne?

Aktualności Kliknij i dowiedz się więcej nad czym teraz pracujemy!

08
02/2018

Aparaty elastyczne - zdobywamy nową wiedzę

Nowy 2018 rok zaczynamy od intensywnych szkoleń dla naszego Zespołu. Pierwsze zajęcia były poświęcone aparatom elastycznym MRC. Całodniowe zajęcia poprowadził doświadczony przedstawiciel firmy Myofunctional Research, jednego z największych producentów aparatów elastycznych na świecie. Była to dla nas doskonała okazja na pogłębienie wiedzy nie tylko na tematy zawiązane z seriami produktów MRC, ale także całościowo z leczeniem funkcjonalnym. Już w lutym mamy zaplanowane kolejne szkolenie, tym razem z przedstawicielem Rocky Mountain Orthodontics.

Czytaj dalej
25
01/2018

Polski katalog OrthoTechnolgy już jest!

Styczeń przynosi nam wiele ciekawych informacji – już jutro szkolimy się z aparatów elastycznych MRC, a od poniedziałku 29 stycznia rozpoczynamy oficjalną promocję naszego nowego katalogu produktowego Ortcho Technology. Na prawie 170 stronach prezentujemy dla Was najnowsze produkty amerykańskiego giganta – od zamków ortodontycznych po ligatury. Profesjonaliści z dziedziny ortodoncji będą mieli w czym wybierać, bo jak co roku Ortho Technology dołożyło szczególnych starań, aby dostarczyć lekarzom rozwiązań jak najwyższej jakości.

Czytaj dalej
18
01/2018

MRC - kwietniowy kurs w Kolonii

Wykorzystujesz aparaty elastyczne MRC w leczeniu swoich pacjentów? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję warto rozważenia. Już 13-14 kwietnia odbędzie się w Kolonii praktyczny kurs dla ortodontów, którzy chcą zdobyć dodatkowe umiejętności. Dwa dni szkolenia będą prowadzone w Richmodent, certyfikowanej klinice MRC. Program zajęć, prowadzonych przez doświadczonych praktyków, będzie obejmować kilkadziesiąt zagadnień, między innymi tak istotne jak diagnozowanie, tworzenie planów leczenia, dobór aparatów, współpraca pacjenta oraz wiele innych.

Czytaj dalej

Kategorie produktów
Nowoczesne materiały i narzędzia ortodontyczne - sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Morpheus 3D

Morpheus 3D® - system obrazowania trójwymiarowego. Umożliwia przeprowadzanie dokładnych analiz wolumetrycznych i cefalometrycznych twarzy, pozwala na tworzenie wielu wariatów symulacji leczenia ortodontycznego i zabiegów chirurgii stomatologicznej.

FACAD

FACAD jest łatwym w użytkowaniu programem komputerowym, przeznaczonym do zastosowań w ortodoncji i chirurgii szczękowo-twarzowej. FACAD może być wykorzystywany do tworzenia wizualizacji do celów diagnostycznych i analizy cefalometrycznej, a także do symulacji przebiegu leczenia.

Zamki ortodontyczne

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje zamków - kosmetyczne, metalowe, samoligaturujące, konwencjonalne oraz preskrypcje. Oferujemy produkty wielu producentów, w tym także największych jak Ortho Technology i RMO. Zapewniamy szybką dostawę i atrakcyjne ceny.

Narzędzia

Nowoczesne i sprawdzone narzędzia to fundament każdego gabinetu ortodontycznego. Współpracując z największymi producentami jak Chifa i Hammacher, zapewniamy naszym Klientom szeroki wybór i profesjonalną obsługę gwarancyjną. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty.

Producenci
Nasi kluczowi partnerzy i dostawcy

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie oraz promocjami w Twoim regionie.

Kontakt z ORTO-FAN®

ORTO-FAN®
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

pn. - czw. 9.00 - 18.00
pt. 9.00 - 17.00

tel./ fax (22) 818 53 87
tel./ fax (22) 818 97 99

tel. (22) 618 30 50
tel. kom. 510 072 231

Formularz kontaktowy

Facebook

Polub Nas


Copyright 2015  |  Realizacja: MEETMEDIA